produkt sa už nepredáva

Kuchynská utierka cactus DRY ART

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Kuchynská utierka DRY ART si vás získa svojím dizajnom, spracovaním a praktickosťou. Je vyrobená z vysoko kvalitnej 100% indickej bavlny, ktorú je možné prať v práčke na 60 °C. Vďaka modernému odtieňu bude utierka DRY ART zároveň krásnym kuchynským doplnkom.

  • Kuchynská utierka z vysoko kvalitnej 100% indickej bavlny
  • Unikátny dizajn s jemnými vzormi
  • Moderné farby
  • Odolné vzory vytvorené metódou mokrej tlače
  • Vhodné do práčky na 60 °C

Štýl, jedinečnosť, praktickosť, nádherný dizajn - to je DRY ART.Kuchynské utierky série DRY ART navrhol známy severský dizajnér Lasse Sortkjær. Vzory sú inšpirované jednoduchými každodennými líniami – listy, svetlo alebo drôtené rotujúce ploty. Sú praktickým a vkusným doplnkom kuchyne. Veľmi dobre a rýchlo sa usušia, sú vyrobené z unikátnej indickej bavlny a na výrobu vzorov je použitá metóda mokrej tlače. Vzory vďaka tomu pri opakovanom praní nemiznú, ani sa nezničí ich vzhľad a štruktúra. Moderné farby pristanú každému priestoru.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO361161

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu