produkt sa už nepredáva

Kuchynská utierka petrol green DRY ART

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Kuchynská utierka DRY ART si vás získa svojím dizajnom, spracovaním a praktickosťou. Je vyrobená z vysoko kvalitnej 100% indickej bavlny, ktorú je možné prať v práčke na 60 °C. Vďaka modernému odtieňu bude utierka DRY ART zároveň krásnym kuchynským doplnkom.

  • Kuchynská utierka z vysoko kvalitnej 100% indickej bavlny
  • Unikátny dizajn s jemnými vzormi
  • Moderné farby
  • Odolné vzory vytvorené metódou mokrej tlače
  • Vhodné do práčky na 60 °C

Štýl, jedinečnosť, praktickosť, nádherný dizajn - to je DRY ART.Kuchynské utierky série DRY ART navrhol známy severský dizajnér Lasse Sortkjær. Vzory sú inšpirované jednoduchými každodennými líniami – listy, svetlo alebo drôtené rotujúce ploty. Sú praktickým a vkusným doplnkom kuchyne. Veľmi dobre a rýchlo sa usušia, sú vyrobené z unikátnej indickej bavlny a na výrobu vzorov je použitá metóda mokrej tlače. Vzory vďaka tomu pri opakovanom praní nemiznú, ani sa nezničí ich vzhľad a štruktúra. Moderné farby pristanú každému priestoru.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO361163

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu