produkt sa už nepredáva

Kúpeľňová predložka 50 x 80 cm dusty green CLASSIC

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Kúpeľňová predložka CLASSIC je jedinečnou voľbou pre vašu kúpeľňu. Pruhy a vysoký vlas sú príjemné pre nohy a budete si v kúpeľni pripadať, akokeby ste sa vznášali nad podlahou. Predložka je zároveň hrejivá a zútulní každý priestor. Je držiteľom certifikátu Oeko-Tex®, ktorý zaisťuje minimum škodlivých látok na životné prostredie, prírodu, a teda aj vaše telo. Predložku je možné prať na 40 °C a má na spodnej strane protišmykovú vrstvu, aby bola vždy na svojom mieste.

  • Bavlnená predložka do kúpeľne CLASSIC s vysokým vlasom
  • Jemná a hrejivá pre vaše nohy
  • Protišmyková vrstva
  • Certifikácia Oeko-Tex®
  • K dispozícii viac farebných variantov
  • Vhodné prať na 40 °C

Séria CLASSIC sa zameriava na klasické uteráky, osušky a kúpeľňové predložky, ale v novom vyhotovení. Kvalitná bavlna s ťažkým a jemným vláknom je veľmi príjemná na dotyk, jemná a má vysokú absorpčnú kapacitu. Kúpeľňové predložky pohladia vaše chodidlá a budete sa akoby vznášať nad podlahou. Kúpeľňa pre vás bude oázou pokoja a harmónie vďaka tejto sérii. Všetky produkty v sérii majú certifikáciu Oeko-Tex®, ktorá zaisťuje minimálne množstvo škodlivých látok.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh je v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO330144

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu