produkt sa už nepredáva

Kutáč ku grilu XXL a XL

na odstránenie popola

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Kutáče z nehrdzavejúcej ocele Big Green Egg® sú svojou dĺžkou perfektne prispôsobené všetkým veľkostiam grilom, ako inak. Toto šikovné náradie vám pomôže odstrániť popol zo spodnej časti EGGu a dokonca aj z priestoru medzi vnútornou vložkou a plášťom.

  • Na efektívne a bezpečné odstraňovanie popola
  • Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele
  • S uchom na praktické zavesenie
  • K dispozícii 3 veľkosti na mieru grilom

Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG114952

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu