Lampáš NIDEA čierny O 50,5 cm Blomus

Kód: BM65758
Značka: Blomus
€363
Skladom (2 Ks)

Vyčarujte pôsobivú večernú atmosféru s lampášom NIDEA. Je vhodná na vonkajšie použitie, pretože vnútorná sklenená vložka spoľahlivo chráni sviečku pred sfúknutím vo vetre. Doprajte si tento krásny doplnok, ktorý vďaka dômyselnej konštrukcii oceľových tyčí vytvára sofistikovanú hru svetla a tieňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyčarujte si pôsobivú večernú atmosféru s lampášom NIDEA. Je vhodný aj na umiestnenie v exteriéroch, pretože vnútorná sklenená vložka sviečku spoľahlivo ochráni pred sfúknutím vetrom. Doprajte si tento krásný doplnok, ktorý vytvára sofistikovaný súlad svetiel a tieňov vďaka dômyselnej konštrukcii oceľových prútov.

Lampáš NIDEA:

  • Vyrobený z ocele s práškovou farbou a číreho skla
  • Rozmery: výška 61,5 cm, priemer 50,5 cm
  • Vhodné do exteriérov aj interiérov
  • Praktická rukoväť na prenášanie aj zavesenie
  • V ponuke aj ďalšie veľkosti

Dodatočné parametre

Kategória: Lampióny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9.22 kg
Farba: Čierná
Typ produktu: Záhradné svetlo
Séria: Blomus NIDEA
K překladu: CZ AUTO
Margin: B
S6: G6-2
S20: G20-1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139