Výpredaj
-36 %

produkt sa už nepredáva

Lampáš závesný

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Eva Solo predviedla triezvy a vybrúsený, typicky severský štýl. Lampáš je ľahký a vzdušný, vyrobený z kvalitného skla, nehrdzavejúcej ocele a silikónu. Môžete ho zavesiť na strom alebo dvere vďaka rukoväti z nehrdzavejúcej ocele, takisto ho môžete položiť na stôl alebo na terasu. Vytvára magickú atmosféru počas jedla alebo rozprávania s priateľmi. Sklenená časť chráni plameň pred vetrom, takže ani pri väčšom vetre sviečka nezhasína.

Dizajnéri Eva Solo vybavili lampáš mnohými príjemnými detailmi, ktoré uľahčujú jeho používanie a čistenie. Dno lampáša tvorí silikónový zachytávač kvapkajúceho vosku. Zatlačením z opačnej strany ho ľahko odstránite. Spodná časť je perforovaná na zaistenie dostatku kyslíka na spaľovanie sviečky. Sviečka horí rovnomerne a nevytvára usadeniny na skle.

Lampáš Eva Solo v skratke:

  • Vyrobený zo skla, leštenej nehrdzavejúcej ocele a silikónu
  • Rozmery: priemer 10 cm, výška 26,5 cm
  • Silikón pre zachytávanie kvapkajúceho vosku ľahko vyčistíte
  • Vhodný aj na čajové sviečky
  • K dispozícii v stojacej a závesnej variante

V dnešnej dobe, kedy idú požiadavky na vybavenie domácností stále dopredu, stúpa aj potreba kvalitného dizajnu pre exteriéry. Eva Solo preto prichádza s radom výrobkov vhodných na terasu či záhradu. Jedným z nich je aj Lampáš Eva Solo pre spríjemnenie atmosféry Vašich večerov. Dômyselne funkčné a štýlové osvetlenie, ktoré dodá perfektný vzhľad každej domácnosti.

KÓD: ES567380

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu