produkt sa už nepredáva

Liatinová polovičná obojstranná doska ku grilu L

s hladkou stranou na palacinky

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Liatinová polovičná doska ponúka 2 rôzne strany a nekonečne veľa spôsobov využitia.Na hladkej pripravíte palacinky, lievance, omelety so slaninou. Vrúbkovaná je ako stvorená na chrumkavé sendviče alebo krehké rybie filety či morské plody.Liatina rýchle reaguje pri kontakte so studeným mäsom a doska je vhodná aj na rýchle zatiahnutie mäsa. To, že zaberá len polovica roštu, oceníte nielen pri príprave kompletného menu.

  • Liatinová doska na autentické grilovanie
  • Hladná a vrúbkovaná strana umožní rôznorodosť vášho grilovania
  • Rovnomerné opekanie
  • Vhodná ku grilu L
Odporúčanie: pred prvým použitím umyte tekutým čistiacim prostriedkom a vodou. Ďalšie umývanie by už malo byť iba ručné s použitím vody a kefky, bez použitia čistidiel. Po každom použití umyte, ihneď osušte a jemne potrite olejom. Nikdy neumývajte v umývačke riadu!Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG104090

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu