produkt sa už nepredáva

Liatinový polkruhový rošt ku grilu XL

charakteristická chuť grilu

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Liatinový rošt je legendou grilovania, "železo" umocňuje BBQ arómu a vytvára krásne diamantové mriežkovanie. Na tomto polkruhovom rošte dokonale opečiete mäso, ryby a zeleninu. Je to práve liatina, ktorá dokáže na surovinách vytvoriť neodolateľné grilovacie stopy v podobe zapečených pruhov. Okrem toho je liatinový rošt robustnejší a rýchle reaguje v kontakte so studeným mäsom. Ideálne je umiestniť tento rošt na poschodový nadstavec Half Moon, vďaka čomu môžete opekať delikátne suroviny ďalej od najväčšieho žiarenia.

  • Polkruhový liatinový rošt na autentické grilovanie
  • Výrazné grilovacie stopy a silnejšia grilovacia aróma
  • Rovnomerné prepečenie
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG103048

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu