Lis na cesnak MAGIC, Fissler

Kód: FS02007909000
Značka: Fissler
€40
Skladom (4 Ks)

Viac ako 40 typov kuchynského náradia Fissler magic series je pripravených na naberanie, dvíhanie, otáčanie, miešanie, lúpanie, cedenie a predovšetkým prekvapí svojím elegantným vzhľadom a maximálnou praktickosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viac ako 40 druhov kuchynských pomocníkov série Fissler magic je pripravených naberať, dvíhať, obracať, miešať, lúpať, cediť, a hlavne prekvapiť svojím elegantným vzhľadom a maximálnou praktickosťou.

Rad kuchynského náčinia magic je tvorený presne tak, aby pokryl všetky receptúry, postupy a nápady tých, ktorí radi varia. Elegantné vyhotovenie z leštenej nehrdzavejúcej ocele s matnou rukoväťou je vhodný do modernej aj klasickej domácnosti. Závesné očko z leštenej ocele umožní náčinie zavesiť na lištu alebo na háčik. Ak sa rozhodnete potešiť svojich blízkych darčekom zo série magic, stane sa každá ďalšia slávnostná udalosť skvelou príležitosťou na rozšírenie zbierky kuchynského náčinia.

  • Funkčná časť z leštenej ušľachtilej ocele 18/10
  • Matná rukoväť z nehrdzavejúcej ocele so štruktúrou na bezpečný úchop
  • Možno zavesiť
  • Jednoduchá údržba
  • Možno umývať v umývačke

Cesnak patrí v našej kuchyni medzi najobľúbenejšie ingrediencie. Okrem výraznej chuti a vône má aj pozitívny vplyv na ľudské zdravie. Lis magic na strúčiky cesnaku, jednoducho pripraví toto prírodné antibiotikum na ďalšie použitie. Ak používate prelisovaný cesnak v teplej kuchyni, je vhodné ho pridať do pokrmu až tesne pred jeho dokončením, aby zostala zachovaná jeho silná chuť a vôňa. Kvôli jednoduchej údržbe možno vnútorné sitko lisu vybrať.

Každé 3 sekundy sa na celom svete predá 1 výrobok značky Fissler!

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb pre domácnosť a kuchyňu. Prostredníctvom svojho obchodného zastúpenia pôsobí na všetkých svetových kontinentoch vo vyše 80 krajinách. Označenie "Superznačka z Nemecka" právom radí Fissler medzi najvplyvnejšie značky. Silný dôraz na inováciu a vývoj trvajúci dlhé desaťročia oprávnene prispieva k produkcii výrobkov, ktoré vám umožnia prežiť často nudné technologické postupy hravým a novým spôsobom. Každý rok zákazníci netrpezlivo očakávajú novinky, ktoré ich budú baviť. Fissler je priekopníkom nových trendov, čo dokladá aj rad patentov a dizajnových ocenení. Za zmienku rozhodne stojí aj riadenie kontroly, ktorá prebieha celým procesom výroby pod prísnymi štandardmi. Moderné výrobné technológie a nové kontrolné nástroje garantujú tú najvyššiu kvalitu. Už viac než 170 rokov Fissler stavia na 3 kľúčových pilieroch – technologickom know-how, dokonalej výrobe a veľkej inovačnej sile. Cieľom všetkých 700 zamestnancov je to jediné – výrobok prispôsobený potrebám zákazníka. Varenie musí našich zákazníkov tešiť! Made in Fissler (Germany)

Dodatočné parametre

Kategória: Lisy na cesnak
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg
Typ produktu: Kuchynské náčinie
Séria: Fissler magic
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb do domácnosti a kuchyne. Jej riad vyniká precíznym spracovaním, účelnosťou a dômyselným dizajnom. Hoci je Fissler jednou z nemeckých superznačiek,stále zostáva rodinným podnikom. 104350