Blomus

Magnetická lyžica na obúvanie SLUP

vrátane montážneho materiálu

  • 24,95 €
  • na sklade 17 ks
    ďalšie kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: BM68305
Značka: Blomus
Dizajnér: Stotz-design.com
Farba / rozmery: v 36 cm, hmotnosť 170 g
Materiál: magnet
matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ

Popis produktu

Lyžica na obúvanie SLUP vyrobená z matnej nehrdzavejúcej ocele je elegantným doplnkom k vašej skrinke na topánky. Pochádza z dielne návrhárov stotz-design.com. Tento predmet dennej potreby premenený na dizajnový, a predsa užitočný doplnok chodby ponúka šikovné úložné riešenie a prináša komfort do vašej domácnosti. Stačí pripevniť na stenu magnet a lyžica bude vždy poruke. Jej dĺžka 36 cm dostačuje na pohodlné obúvanie topánok.

Lyžica na obúvanie SLUP v skratke:

  • Vyrobená z matnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele
  • Drží na magnete pripevnenom na stene
  • Dodáva sa vrátane montážnej súpravy a magnetu

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

KÓD VÝROBCA: 68305

O značke Blomus

Blomus

Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie.