ZWILLING

Manikúrny nástroj - zrezávač kožtičky s "V" čepeľou ZWILLING® Classic Inox

  • 16,60 €
  • na sklade 4 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZW88349101
Značka: ZWILLING
Séria: ZWILLING Classic Inox
Farba / rozmery: d 12 cm
Materiál: leštené
nehrdzavejúca oceľ

Popis produktu

Manikúrny nástroj - zrezávač kožtičky s "V" čepeľou ZWILLING® Classic Inox je zakončený špeciálne funkčnou časťou, čepeľou v tvare písmena "V". Jeho opatrným prechádzaním okolo nechtového lôžka ľahko odrežete a odstránite uvoľnenú kožu.

Séria ZWILLING® Classic Inox obsahuje všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o krásu. Komplexný sortiment obsahuje všetky nástroje pre potreby každodennej manikúry vyrobené z kvalitnej leštenej nehrdzavejúcej ocele.

KÓD VÝROBCA: 88349-101

O značke ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním.

Vylepšujeme pre vás Kulinu!

Práve prebiehajú kľúčové zmeny v našom sklade, pre ešte rýchlejšie odbavenie vašich objednávok. Expedícia balíčkov je z tohoto dôvodu do 4.6.2020 pozastavená. Ďakujeme za pochopenie. Tím Kuliny.