Kód: RV650953
Značka: REVOL
Séria: REVOL Color Lab
Dizajnér: Revol
Farba / rozmery: sivá Stratus / Ø 15 cm, v 5,7 cm, V 40 cl
Materiál: Revol porcelán
vhodné do mikrovlnnej rúry
vhodné do mrazničky
vhodné do rúry do 300 °C
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Predstavujeme farebnú misku Color Lab, ktorá je vhodná napríklad na podávanie raňajok, ovocných šalátov či polievok. Porcelánová miska Color Lab je glazovaná iba čiastočne, čo jej, ako aj celej sérii Color Lab, dodáva originalitu. Prináša nevšednú modernitu vášmu prestretému stolu. Je vhodná do rúry aj do mikrovlnnej rúry, je možné umývanie v umývačke riadu.

Séria Color Lab v skratke:

  • Ručná výroba z kulinárskeho porcelánu, dlhá životnosť
  • Glazované ručne originálnymi REVOL glazúrami kvôli unikátnej povrchovej úprave
  • Robustné, vhodné do rúry, mikrovlnnej rúry aj umývačky riadu
  • Umožňuje jednoduché stohovanie a šetrí tak miesto
  • V niekoľkých farebných vyhotoveniach
  • Vyrobené vo Francúzsku

Produkty zo série Color Lab sú viacúčelové a inšpirujúce. Séria vzišla zo srdca továrne REVOL, z jej laboratória, kde sa navrhujú farby. Porcelán je vyrábaný ručne a vybavený pečaťou kvality REVOL. Každý z týchto rozkošných kúskov bol na základe znalostí získavaných už od roku 1768 ručne glazovaný. Dosiahnutie rovnakého odtieňa farieb nie je vôbec jednoduché a sú k tomu potrebné skúseností, prirodzená krása farebných pigmentov sa totiž viditeľne prejaví až v priebehu vypaľovania.

_LABEL_PRODUCER_CODE: 650953

O značke REVOL

REVOL

Revol je tradičná francúzska rodinná firma založená v roku 1768 v mestečku Ponsas. Sortiment tohto tradičného výrobcu kvalitného porcelánu ponúka naozaj širokú škálu elegantných doplnkov na varenie a stolovanie. Najznámejším produktom značky Revol sú jednoznačne ikonické „pokrčené“ tégliky, ktoré vyrába v rôznych veľkostiach a dizajnoch.