WMF

Mlynček na muškátový oriešok Top Tools

  • 25,87 €
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WM0686036030
Značka: WMF
Séria: WMF Top Tools
Dizajnér: Peter Ramminger
Materiál: nehrdzavejúca oceľ Cromargan®
plast

Popis produktu

Muškátový oriešok Top Tools je ideálna ingrediencia do zemiakovej kaše, gratinovaných pokrmov, polievok alebo ako doplnok k zelenine, ako je špenát alebo karfiol. S mlynčekom na muškátový oriešok od WMF ho ľahko nameliete a zároveň štýlovo a chytro uschováte. Jednoducho vložte oriešok do časti z nehrdzavejúcej ocele a nasaďte plastový diel. V spodnej časti sa nachádzajú drobné kovové výstupky, ktoré udržia oriešok na mieste. Potom s ľahkým tlakom otáčajte plastový diel, oriešok sa tým bude strúhať. Na uskladnenie vytiahnite od seba plastový diel, do ktorého je možné oriešky vložiť. Pre ďalšie použitie je tak všetko bezpečne uložené.

Strúhadlá Top Tool sa vyznačujú špeciálnym procesom výroby a brúsenia. Vďaka tomu s nimi nastrúhate čokoľvek rýchlejšie a bez námahy. Plastová držadlá poskytujú optimálne držanie pre bezpečnú prácu. Rám a spodná strana majú navyše protišmykovú umelohmotnú vložku, aby bezpečne držali na pracovnej ploche a dobre sedeli v miskách a hrncoch.

KÓD VÝROBCA: 06.8603.6030

O značke WMF

WMF

Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou.