Kód: WS32277436
Značka: Wesco
Séria: Wesco - Černicová
Farba / rozmery: černicová / Ø 6 cm, v 16 cm, V 137 g
Materiál: keramický mlecí mechanizmus
kvalitný oceľový plech s práškovou farbou
plast

Popis produktu

Retro mlynček na soľ a korenie Wesco vydrží až 200 rokov používania.

Mlynček je možné používať na soľ, korenie, sušené bylinky a pod. Mlynček je vybavený veľmi kvalitným mlecím mechanizmom CrushGrind®. Mlecí mechanizmus je vyrobený z high-tech keramiky, ktorá je tvrdšia ako oceľ a extrémne odolná. Táto keramika je chemicky inertný materiál, ktorý je ideálny pre spracovanie potravín.

Mlynček, ktorý sa ľahko čistí. Je vybavený kolieskom pre plynulé nastavenie hrubosti mletia. Pri plnení mlynčeka sa jednoducho stiahne farebná kovová časť, ktorá sprístupní spodnú plastovú nádobku. Praktický je aj dostatočne veľký plniaci otvor. Akrylový kryt potom chráni mlecí mechanizmus pred prachom a nečistotami, zároveň zabraňuje vypadávaniu zvyškov namletého korenia po použití mlynčeka.

Mlecí mechanizmus CrushGrind® prešiel testom, ktorý zodpovedá neuveriteľným 200 rokom záťaže v bežnej domácnosti. Mlynček je dostupný v širokej škále veselých farieb.

Kuchynské doplnky Wesco v americkom dizajne vyrobené s nemeckou dôkladnosťou budú ozdobou Vašej kuchyne. Vydržia Vám dlhé roky, aj keď ich budete používať denne. Vďaka tomu sú výrobky Wesco určené nielen milovníkom dizajnu, ale aj ekologickým nadšencom. Kvalitu zaručuje stopäťdesiatročná skúsenosť firmy Wesco v opracovaní a spracovaní ocele.

KÓD VÝROBCA: 322774-36

O značke Wesco

Wesco

Spoločnosť Wesco vznikla v roku 1867 na východe Nemecka. Ponúka široký sortiment kvalitných odpadkových košov a dizajnové doplnky do kuchyne či kúpeľne, ktoré sú obľúbené po celom svete. Všetky produkty tejto značky sú vyrobené z prémiových materiálov, do detailov prepracované a majú dlhú životnosť.