Výpredaj
-50 %

produkt sa už nepredáva

Mlynček na soľ alebo korenie mandľový

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Retro mlynček na soľ a korenie Wesco vydrží až 200 rokov používania.

Mlynček je možné používať na soľ, korenie, sušené bylinky a pod. Mlynček je vybavený veľmi kvalitným mlecím mechanizmom CrushGrind®. Mlecí mechanizmus je vyrobený z high-tech keramiky, ktorá je tvrdšia ako oceľ a extrémne odolná. Táto keramika je chemicky inertný materiál, ktorý je ideálny pre spracovanie potravín.

Mlynček, ktorý sa ľahko čistí. Je vybavený kolieskom pre plynulé nastavenie hrubosti mletia. Pri plnení mlynčeka sa jednoducho stiahne farebná kovová časť, ktorá sprístupní spodnú plastovú nádobku. Praktický je aj dostatočne veľký plniaci otvor. Akrylový kryt potom chráni mlecí mechanizmus pred prachom a nečistotami, zároveň zabraňuje vypadávaniu zvyškov namletého korenia po použití mlynčeka.

Mlecí mechanizmus CrushGrind® prešiel testom, ktorý zodpovedá neuveriteľným 200 rokom záťaže v bežnej domácnosti. Mlynček je dostupný v širokej škále veselých farieb.

Kuchynské doplnky Wesco v americkom dizajne vyrobené s nemeckou dôkladnosťou budú ozdobou Vašej kuchyne. Vydržia Vám dlhé roky, aj keď ich budete používať denne. Vďaka tomu sú výrobky Wesco určené nielen milovníkom dizajnu, ale aj ekologickým nadšencom. Kvalitu zaručuje stopäťdesiatročná skúsenosť firmy Wesco v opracovaní a spracovaní ocele.

KÓD: WS32277423

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu