Kód: WS32277754
Značka: Wesco
Séria: Wesco - Tyrkysová
Farba / rozmery: tyrkysová / š 7,5 cm, v 30 cm, V 0,2 l
Materiál: ABS plast
keramický mlecí mechanizmus

Popis produktu

Tradičný tvar v kombinácii so šikovným mlecím mechanizmom a moderným farebným prevedením, to je mlynček Peppy. Vysoko kvalitný mlecí mechanizmus CrushGrind® vyrobený z high-tech keramiky sa otvára výlučne počas samotného mletia. Ochráni tak obsah mlynčeka pred stúpajúcou parou z pripravovaných pokrmov a navyše zabráni následnému odpadávaniu zvyškov korenia na pracovnú plochu alebo na jedálenský stôl. Je skvelý na soľ, korenie, sušené bylinky alebo koreniace zmesi. Plní sa zhora. Mlynček je vybavený kolieskom pre plynulé nastavenie hrubosti mletia.

Mlynček Peppy v skratke:

  • unikátny mlecí mechanizmus sa otvára výlučne počas mletia
  • chráni obsah pred parou z pokrmov
  • zabraňuje odpadávaniu odrobiniek na pracovnú plochu
  • plynulé nastavenie hrubosti mletia
  • mlecí mechanizmus CrushGrind® z high-tech keramiky
  • neobyčajne odolný
  • jednoduché čistenie

Mlecí mechanizmus CrushGrind® prešiel testom, ktorý zodpovedá neuveriteľným 200 rokom záťaže v bežnej domácnosti.

Kuchynské doplnky Wesco v americkom dizajne vyrobené s nemeckou dôkladnosťou budú ozdobou Vašej kuchyne. Vydržia Vám dlhé roky, aj keď ich budete používať denne. Vďaka tomu sú výrobky Wesco určené nielen milovníkom dizajnu, ale aj ekologickým nadšencom. Kvalitu zaručuje stopäťdesiatročná skúsenosť firmy Wesco v opracovaní a spracovaní ocele.

KÓD VÝROBCA: 322777-54

O značke Wesco

Wesco

Spoločnosť Wesco vznikla v roku 1867 na východe Nemecka. Ponúka široký sortiment kvalitných odpadkových košov a dizajnové doplnky do kuchyne či kúpeľne, ktoré sú obľúbené po celom svete. Všetky produkty tejto značky sú vyrobené z prémiových materiálov, do detailov prepracované a majú dlhú životnosť.