Eva Solo

Multifunkčný gril z masívnej nehrdzavejúcej ocele Charcoal Ø 49 cm

na drevené uhlie, dodáva sa s plochým vekom

  • 626,21 € 500,97 €
  • na sklade 1 ks
    ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ES571055
Značka: Eva Solo
Séria: Eva Solo Grills
Dizajnér: Tools Design
Farba / rozmery: Ø 49 cm, v 65 cm
Materiál: matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ

Popis produktu

V dnešnej dobe, keď idú požiadavky na vybavenie domácností stále dopredu, stúpa aj potreba kvalitného dizajnu pre exteriéry. Eva Solo preto prichádza s radom výrobkov vhodných na terasu či záhradu. Jedným z nich je multifunkčnýgril Charcoal Eva Solo. Môže slúžiť ako:

  • Gril na drevené uhlie
  • Otvorené ohnisko

Rovnako ako pri ďalších výrobkoch Eva Solo aj tu bol použitý jednoduchý a vysoko funkčný dizajn, ktorý prekoná vaše očakávania. Vyrobený z masívnej matnej nehrdzavejúcej ocele vnútri aj vonku. Z vonkajšej strany je vybavený jednoduchými, čistými líniami a hladkými plochami.

V základnom vybavení sa dodáva s vekom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré premení gril na elegantný stolček na terasu či záhradu. Až po zložení veka sa zobrazí robustná mriežka z nehrdzavejúcej ocele, ktorá prezradí jeho hlavný účel. Pod mriežkou je zasadený zásobník na spadnutý popol s rukoväťou, ktorý sa dá po vychladnutí ľahko vybrať, vysypať a vyčistiť.

Multifunkčný gril Charcoal Eva Solo môže byť použitý na bežné grilovanie na rošte alebo ako vonkajšie otvorené ohnisko sálajúce útulné teplo. Stačí pridať pár polien na žeravé uhlíky, vziať si pohár niečoho dobrého a počúvať zvuky praskajúceho ohňa.

Získal medzinárodnú cenu za dizajn Grand Prix Bádensku-Württembersku za najlepší gril na svete!

Podľa potreby je možné dokúpiť ochranný poťah chrániaci gril pred rozmarmi počasia a rôzne náčinie potrebné na grilovanie.

KÓD VÝROBCA: 571055

O značke Eva Solo

Eva Solo

Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete.