Bamix

Nadstavec s multifunkčným nožom®

  • 9,51 €
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: BX794001
Značka: Bamix
Materiál: nehrdzavejúca oceľ

Popis produktu

Nadstavec s multifunkčným nožom (v tvare hviezdy) je určený na mletie zeleniny a vareného mäsa v polievkach, prípravu omáčok a dojčenskej výživy. Dokáže nadrviť zmrznuté ovocie na domácu zmrzlinu a sorbet či pripraviť ľadovú triešť do osviežujúcich nápojov. Dodávaný ku všetkým typom mixérov bamix®. Je možné použiť ho priamo v hrnci, čím ušetrí veľa času.

Bamix®, to sú spoľahlivé mixéry na domáce a profesionálne použitie, pomocou ktorých v tichosti, bez námahy a extrémne rýchlo našľaháte sneh aj majonézu, rozmixujete zeleninu na polievku, pripravíte domáce quacamole, omáčky a kaše, či nadrvíte zmrznuté ovocie na domácu smotanovú zmrzlinu. Používať ich môžete v krehkých sklenených nádobách a rovnako tak aj v rajnici, v ktorej práve varíte.

KÓD VÝROBCA: 794.001

O značke Bamix

Bamix

Švajčiarske tyčové mixéry bamix® uzreli svetlo sveta už v roku 1950. Odvtedy prešli dizajnovými vylepšeniami a získali niekoľko konštrukčných patentov. Stále sa vyrábajú vo Švajčiarsku a šéfkuchári ich poznajú ako univerzálne, mimoriadne výkonné a tiché mixéry.