produkt sa už nepredáva

Náhradné tesnenie ku grilu L, XL, XXL

samolepiace

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Tesnenie je súčasťou spodnej aj hornej časti grilu BGE a slúži nielen na ochranu keramiky, ale aj zároveň zabraňuje prenikanie nežiaduceho vzduchu dovnútra grilu. Na to, aby gril fungoval efektívne, musí byť tesnenie v skvelej kondícii. Z času na čas je nutné tesnenie vymeniť za nové. Záleží na tom, ako často gril používate.

Výmenu tesnenia zvládne aj v domácich podmienkach každý. Je dodávané ako samolepiaca páska, ktorú nainštalujete na okraj grilu podľa priloženého návodu.

  • Náhradné tesnenie – samolepiaca páska v kotúči
  • Jednoduchá inštalácia nalepením
  • Táto páska je vhodná k väčším modelom L, XL a XXL
  • Pre XXL je nutné objednať 2 kusy
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

S praktickými doplnkami a príslušenstvom vyťažíte zo všetkých ingrediencií to najlepšie.Viac príslušenstva znamená viac možností, resp. viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE maximum sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom, ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pro vás dôležité a potrebné, a potom si rozšírte svoju výbavu špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG113726

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu