Fissler

Nepriľnavá panvica luno crepe Ø 28 cm special

na palacinky, wrapy a omelety

 • 117,35 €
 • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: FS5638628100
Značka: Fissler
Séria: Fissler luno®
Farba / rozmery: Ø 28 cm, d rukoväti 31 cm, v 2 cm
Materiál: hliníkové jadro
matné
nepálivé uchá / rukoväti
nepriľnavý povrch
nevhodné do umývačky riadu
vhodné na indukciu

Popis produktu

Nepriľnavá panvica luno crepe Ø 28 cm special obsahuje:

 • 1x panvica na palacinky
 • 1x drevený váľok na roztieranie cesta

Magický čierny riad Fissler luno® vás bude inšpirovať k vyskúšaniu ďalších receptov – vaše kulinárske dobrodružstvá sa teraz môžu vydať na novú cestu. Odolný nepriľnavý povrch si výborne rozumie s chúlostivými potravinami, ako sú vajcia, morské plody, ryby, syry, rizotá a omáčky. Jedlo, ktoré pripravíte, bude nadýchané a s minimom pridaného tuku. Kondenzačná pokrievka efektívne pôsobí na tepelnou úpravu a podporuje vznik tekutiny prirodzenou cestou. Pokrmy z hrncov luno budú chutiť sofistikovane a bude na vás, či ich tajomstvo odhalíte počas servírovania pri prestretom stole.

 • Nepriľnavý povrch Protectal Plus
 • Vysoká kvalita technického spracovania
 • Vynikajúca tepelná vodivosť umožní energeticky úsporné varenie vďaka hliníkovému jadru
 • Rukoväť z nehrdzavejúcej ocele s inteligentnými izolačnými krúžkami zostáva chladná
 • Dno CookStar vhodné na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie
 • Možno použiť v rúre
 • Nevhodné do umývačky riadu – pôsobením čistiacich solí a striedaním teplôt by mohlo dôjsť k zníženiu životnosti
 • Ocenenie za dizajn a kvalitu KitchenInnovation of the year 2012
 • Predĺžená záruka 3 rokov

Prémiová nepriľnavá panvica na palacinky je skvelým nástrojom ako sa stať vrchným „palacinkárom“ v domácej Crêperii. Tvar panvice je konštruovaný presne tak, aby tenká palacinka dobre skĺzla z povrchu. Smažiť môžete jednu dokonalú palacinku za druhou. Skúste aj nadýchané omelety alebo placky na wrap.

Perfektne rovné dno CookStar je vhodné na použitie na všetkých zdrojoch tepla, vrátane indukcie. Teplo je rovnomerne a rýchlo distribuované vďaka hliníkovému zapuzdrenému jadru a varenie je tým energeticky aj časovo úsporné.

Plochá panvica vytvorená na mieru tenkým palacinkám a nadýchaným omeletám.

Každé 3 sekundy sa na celom svete predá 1 výrobok značky Fissler!

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb pre domácnosť a kuchyňu. Prostredníctvom svojho obchodného zastúpenia pôsobí na všetkých svetových kontinentoch vo vyše 80 krajinách. Označenie "Superznačka z Nemecka" právom radí Fissler medzi najvplyvnejšie značky. Silný dôraz na inováciu a vývoj trvajúci dlhé desaťročia oprávnene prispieva k produkcii výrobkov, ktoré vám umožnia prežiť často nudné technologické postupy hravým a novým spôsobom. Každý rok zákazníci netrpezlivo očakávajú novinky, ktoré ich budú baviť. Fissler je priekopníkom nových trendov, čo dokladá aj rad patentov a dizajnových ocenení. Za zmienku rozhodne stojí aj riadenie kontroly, ktorá prebieha celým procesom výroby pod prísnymi štandardmi. Moderné výrobné technológie a nové kontrolné nástroje garantujú tú najvyššiu kvalitu. Už viac než 170 rokov Fissler stavia na 3 kľúčových pilieroch – technologickom know-how, dokonalej výrobe a veľkej inovačnej sile. Cieľom všetkých 700 zamestnancov je to jediné – výrobok prispôsobený potrebám zákazníka. Varenie musí našich zákazníkov tešiť! Made in Fissler (Germany)

KÓD VÝROBCA: 56 386 28 100

O značke Fissler

Fissler

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb do domácnosti a kuchyne. Jej riad vyniká precíznym spracovaním, účelnosťou a dômyselným dizajnom. Hoci je Fissler jednou z nemeckých superznačiek,stále zostáva rodinným podnikom.