Fissler

Nepriľnavá panvica Ø 24 cm s povrchom thermosensitive °SensoRed®

indikácia ideálnej teploty zmenou farby celého povrchu

 • 90,23 €
 • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: FS5730324100
Značka: Fissler
Séria: Fissler SensoRed®
Farba / rozmery: vínovočervená, antracitová / Ø 24 cm, V 1,7 l, hmotnosť 1 kg
Materiál: hliník
nepriľnavý povrch
nevhodné do umývačky riadu
plastová rukoväť / držadlo
smaltovaná povrchová vrstva
vhodné na indukciu

Popis produktu

Nepriľnavá panvica °SensoRed® je ideálna pre milovníkov smažených a opekaných pochúťok, ktorí si radi v kuchyni ušetria čas a námahu. Moderné technológie odvedú časť práce v kuchyni za vás a zaručia vám perfektný výsledok. Stačí kvalitný šťavnatý steak, čerstvé rybie filety alebo farebná letná zelenina a môžete sa pustiť do diela.

Názov °SensoRed® poukazuje na indikáciu optimálnej teploty pomocou tepelného senzora, ale aj na atraktívny vzhľad panvice so šiestym zmyslom.

S nepriľnavými panvicami °SensoRed® od nemeckého výrobcu Fissler docielite pri smažení a restovaní tie najoptimálnejšie výsledky, a to aj v prípade zdravého varenia s malým množstvom tuku. Panvice °SensoRed® majú po celom vnútornom povrchu špeciálny termo-senzitívny nepriľnavý materiál, ktorý indikuje ideálnu teplotu smaženia či opekania pokrmov pomocou zmeny farby.

Keď je panvica studená, celý vnútorný povrch má červenú farbu, na ktorom sú jasne viditeľné tmavšie škvrnky. Po zahriatí na optimálnu prevádzkovú teplotu celý vnútorný povrch panvice stmavne a má jednoliatu, vínovočervenú farbu. Efekt funguje aj naopak: pri postupnom znižovaní teploty na nepriľnavom povrchu opäť vystupujú škvrnky tmavšej červenej farby.

 • Atraktívny vzhľad s vnútorným nepriľnavým povrchom °SensoRed® v červenej farbe
 • Elegantný kontrast červeného vnútorného povrchu s antracitovou farbou vonkajšku panvice
 • Víťaz prestížneho dizajnového ocenenia Red Dot Design Award 2017
 • Termo-senzitívny nepriľnavý materiál °SensoRed® indikuje optimálnu teplotu zmenou farby
 • Studená panvica: jasne rozoznateľné tmavšie škvrnky na červenom povrchu
 • Panvica zahriata na optimálnu teplotu: jednoliata, tmavočervená farba
 • Zdravé a jednoduché varenie s dokonalým výsledkom
 • Vynikajúca tepelná vodivosť na energeticky úsporné varenie vďaka hliníkovému jadru
 • Zásluhou hliníka je panvica ľahká a dobre sa s ňou manipuluje
 • Vnútorný povrch °SensoRed® je extrémne nepriľnavý a dobre sa čistí
 • Ergonomická protišmyková rukoväť umožní pohodlný a bezpečný úchop
 • Rukoväť nepáli a výborne sedí aj v drobnej dámskej ruke
 • Dno CookStar vhodné na všetky zdroje tepla vrátane indukcie
 • Možno zavesiť za otvor v rukoväti
 • Nevhodné do umývačky riadu, umývajte ručne
 • Garantovaná kvalita "Made in Germany"

Jedinečný dizajn panvíc °SensoRed® právom získal prestížne dizajnové ocenenie Red Dot Design Award 2017 (víťaz). Panvica so špeciálnym termo-senzitívnym nepriľnavým povrchom má nielen výborné funkčné vlastnosti, ale na prvý pohľad zaujme každého milovníka moderného dizajnu svojím atraktívnym vzhľadom.

Nepriľnavý povrch bráni pripaľovaniu surovín a má dlhú životnosť. Vďaka hladkému vnútornému povrchu je čistenie panvice veľmi jednoduché: po vychladnutí ju stačí utrieť papierovou utierkou, prípadne jemne umyť teplou mydlovou vodou pomocou špongie.

Panvica je vyrobená z hliníka, vďaka čomu je ľahká a počas varenia dokonale rozvádza a rovnomerne udržuje teplo. Perfektne rovné dno CookStar je vhodné na všetky zdroje tepla vrátane indukcie.

Nová a vylepšená ergonomická rukoväť s otvorom na zavesenie zostáva chladná po celú dobu varenia a bezpečne sedí v ruke. Vnútorný špeciálny termo-senzitívny povrch je dokonale nepriľnavý a odolný proti poškriabaniu. Panvica je vhodná na zdravé a jemné smaženie a opekanie pri nižších teplotách, s malým množstvom tuku. Vďakaindikácii optimálnej teploty na smaženie a restovanie vždy pripravíte skvelé a chutné pokrmy.

Každé 3 sekundy sa na celom svete predá 1 výrobok značky Fissler!

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb pre domácnosť a kuchyňu. Prostredníctvom svojho obchodného zastúpenia pôsobí na všetkých svetových kontinentoch vo vyše 80 krajinách. Označenie "Superznačka z Nemecka" právom radí Fissler medzi najvplyvnejšie značky. Silný dôraz na inováciu a vývoj trvajúci dlhé desaťročia oprávnene prispieva k produkcii výrobkov, ktoré vám umožnia prežiť často nudné technologické postupy hravým a novým spôsobom. Každý rok zákazníci netrpezlivo očakávajú novinky, ktoré ich budú baviť. Fissler je priekopníkom nových trendov, čo dokladá aj rad patentov a dizajnových ocenení. Za zmienku rozhodne stojí aj riadenie kontroly, ktorá prebieha celým procesom výroby pod prísnymi štandardmi. Moderné výrobné technológie a nové kontrolné nástroje garantujú tú najvyššiu kvalitu. Už viac než 170 rokov Fissler stavia na 3 kľúčových pilieroch – technologickom know-how, dokonalej výrobe a veľkej inovačnej sile. Cieľom všetkých 700 zamestnancov je to jediné – výrobok prispôsobený potrebám zákazníka. Varenie musí našich zákazníkov tešiť! Made in Fissler (Germany)

KÓD VÝROBCA: 57 303 24 100

O značke Fissler

Fissler

Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb do domácnosti a kuchyne. Jej riad vyniká precíznym spracovaním, účelnosťou a dômyselným dizajnom. Hoci je Fissler jednou z nemeckých superznačiek,stále zostáva rodinným podnikom.