O nás

Zoznámte sa s Kulinou, prémiovým internetovým obchodom, ktorý ponúka všetko do vašej kuchyne a bytu. Sme moderný e-shop s takmer 10-ročnou tradíciou. Len u nás nájdete na jednom mieste výber značiek, ktoré sú svetovými lídrami v oblasti varenia, stolovania a home designu. Sme tím nadšených profesionálov a našim náročným zákazníkom poskytujeme zodpovedajúci servis.

Sme inšpiráciou 

Do nášho portfólia vyberáme značky, za ktorými stoja charizmatické osobnosti zakladateľov, dizajnérov a majstrov výroby. Dnes, keď je kvalita bežným štandardom, je filozofiou týchto výrobcov byť o krok vpred. Kombináciou moderných technológií a overených postupov prichádzajú s produktmi, ktoré majú niečo navyše – príbeh značky, jej DNA. Rozdiel spočíva nielen v detailoch, ale aj v prístupe. Spoločnosti s tradíciou zodpovedajú svojím menom za každý jednotlivý produkt, ktorý opustí výrobu. Výsledkom ich snaženia je to najlepšie v daných segmentoch. S Kulinou si tak môžete poskladať doslova ideálnu výbavu do vašej kuchyne a domácnosti. 

 

Starostlivosť o zákazníkov

Vaša spokojnosť je pre nás kľúčovou hodnotou, preto dbáme na osobný prístup a rýchle vybavenie objednávky. Samozrejmosťou je nadštandardný reklamačný servis (často aj v pozáručnej dobe) a možnosť vrátenia tovaru bez uvedenia dôvodu do 30 dní. Ak máte akýkoľvek problém alebo sa chcete dozvedieť viac, je vám k dispozícii náš špecialista zákazníckej linky na bezplatnom telefónnom čísle alebo online chate

 

Keď som si takmer pred 10 rokmi chcel kúpiť kvalitnú panvicu, zistil som, že nemám kde. Založiť vlastný e-shop so značkovým tovarom vyvolala moja osobná potreba. Odvtedy síce e-shopov so značkovým tovarom pribudlo, ale Kulina stále zostáva jedinečná. 
Zbyšek Pertlíček, CEO SPOLOČNOSTI