produkt sa už nepredáva

Odkladacie dosky/krídla ku grilu M EGG Mates®

dodatočný priestor na ingrediencie a riad

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Balenie obsahuje pravú a ľavú odkladaciu dosku.

Prídavné odkladacie dosky EGG Mates® prinesú ešte väčšie pohodlie grilovania, každý ďalší cm voľného priestoru na odloženie riadu, náčinia alebo ingrediencií sa počíta. Dubové drevo použité na "krídla" EGGu je odolné, stálofarebné a nevyžaduje žiadnu ďalšiu zložitú údržbu. Háčiky, ktorými sú dosky vybavené, spoľahlivo poslúžia na zavesenie náčinia alebo utierky. Tento praktický doplnok vášho grilu môžete po grilovaní jednoducho sklopiť, aby bolo možné gril schovať pod dobre sediaci poťah.

  • Drevené bočné odkladacie dosky na maximálne pohodlie počas grilovania
  • Na odloženie taniera s mäsom, misky s marinádou, dosky na krájanie či korenia...
  • Vyrobené zo stálofarebného a odolného dubového masívu
  • Jednoduchá inštalácia a možnosť sklopenia
  • Integrované háčiky na zavesenie náčinia
  • Jednoduchá údržba vlhkou handričkou, po použití osušte
  • K dispozícii 4 veľkosti ku grilom S, M, L, XL

Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

S praktickými doplnkami a príslušenstvom vyťažíte zo všetkých ingrediencií to najlepšie.Viac príslušenstva znamená viac možností, resp. viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE maximum sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom, ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pro vás dôležité a potrebné, a potom si rozšírte svoju výbavu špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG301055

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu