Joseph Joseph

Odkvapkávací stojan na príbory, nože a náčinie z nehrdzavejúcej ocele Surface™

rozložiteľný

  • 33,00 €
  • na sklade 11 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Popis produktu

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: odkvapkávanie náčinia a nožov

Riešenie: stojanček na odkvapkávanie vody Surface

Rozložiteľný odkvapkávač Surface využijú aj majitelia umývačiek riadu. Práve kvalitné nože a drevené kuchynské náčinie je totiž nutné umývať ručne. Malý dizajnový stojanček si ľahko nájde miesto na každej pracovnej doske. Vnútorný priestor nádoby je účelne rozčlenený na štyri sekcie. Nahromadenú vodu pohodlne vylejete zo spodnej misky.

  • Stojanček na odkvapkávanie nožov a náčinia
  • 4 oddelené sekcie
  • Možno rozložiť na 3 diely
  • Spodná miska na hromadenie vody
  • Elegantné vyhotovenie z nehrdzavejúcej ocele
  • Len ručné umývanie

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá. Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

KÓD VÝROBCA: 85110

O značke Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností.

Kód: JS85110
Značka: Joseph Joseph
Séria: Joseph Joseph Surface™
Farba / rozmery: nehrdzavejúca oceľ, grafitová sivá / 20,2 x 13,5 x 8,4 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
plast bez BPA