DOPRAVA ZADARMO Výpredaj
-50 %

Wesco

Odpadkový kôš Big Double Boy 2x 18 l červený

  • 206,85 € 103,42 €
  • na sklade 3 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: WS38141102
Značka: Wesco
Séria: Wesco - Červená
Farba / rozmery: červená / V 33 l, 37,2 cm x 37,2 cm, v 70 cm
Materiál: kvalitný oceľový plech s práškovou farbou
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ 18/10
plastová vložka
robustný spodný plastový okraj

Popis produktu

Big Double Boy, skvelý kôš na triedenie odpadu z dielne Wesco. Dve oddelené plastové vložky umožnia pohodlné triedenie odpadu. Veko z nehrdzavejúcej ocele sa vďaka zabudovanému tlmiču zatvára takmer nehlučne a dá sa zaaretovať v otvorenej polohe. Praktické upevnenie vrecka na odpadky zaistí, že sa vám vrecko nezhrnie dovnútra. Veľký nášľapný mechanizmus obstará bezproblémové otváranie.

Koše Wesco v americkom dizajne vyrobené s nemeckou dôkladnosťou sú skvelou alternatívou k plastovému košu. Kôš od firmy Wesco vám vydrží celý život, aj keď ho budete používať každý deň. Vďaka tomu je určený nielen milovníkom dizajnu, ale aj ekologickým nadšencom. Kvalitu zaručuje stopäťdesiatročná skúsenosť firmy Wesco v opracúvaní a spracovaní ocele.

KÓD VÝROBCA: 381411-02

O značke Wesco

Wesco

Spoločnosť Wesco vznikla v roku 1867 na východe Nemecka. Ponúka široký sortiment kvalitných odpadkových košov a dizajnové doplnky do kuchyne či kúpeľne, ktoré sú obľúbené po celom svete. Všetky produkty tejto značky sú vyrobené z prémiových materiálov, do detailov prepracované a majú dlhú životnosť.