DOPRAVA ZADARMO Výpredaj
-50 %

produkt sa už nepredáva

Odpadkový kôš Big Double Master 2x20 l červený

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Big Double Master 2x20 l, skvelý kôš na triedenie odpadu z dielne Wesco. Dve oddelené plastové vložky umožnia pohodlné triedenie odpadu. Veko z nehrdzavejúcej ocele sa vďaka zabudovanému tlmiču zatvára takmer nehlučne a je možné ho zaaretovať v otvorenej polohe. Praktické upevnenie vrecka na odpadky zaistí, že sa vám nezhrnie dovnútra. Veľký nášľapný mechanizmus s pedálom z nehrdzavejúcej ocele sa postará o bezproblémové otváranie.

Vďaka úzkemu tvaru je kôš Big Double Master s celkovým objemom 40 l ideálny na umiestnenie napríklad do rohu alebo pri stene, ušetríte tak cenné miesto. Triedenie papiera, skla, plastu či bioodpadu vám zjednoduší praktické držadlo a dve kolieska umiestnené na spodnej časti koša, vďaka ktorým môžete kôš jednoducho premiestniť.

Odpadkové koše Wesco

Tradícia výroby unikátnych odpadkových košov Wesco siaha do obdobia po prvej svetovej vojne, keď firma prichádza s ponukou vedierok na popol. V polovičke storočia sa objavuje prvý kôš s inovatívnym pedálovým mechanizmom, ktorý je prezentovaný na veľtrhoch ako veľká novinka. V 80. rokoch, keď sa horúcou témou stáva otázka nadmerného vzniku odpadu a udržateľnosti, sa Wesco stáva vôbec prvým výrobcom košov na triedenie odpadu s dvomi vložkami. V súčasnosti firma ponúka vyše 250 položiek na triedenie odpadu poskytujúcich riešenie pre každú kuchyňu.

V roku 1989 predstavuje Wesco mechanizmus "Pushboy" a odpadkové koše sa tak z nevyhnutného zla definitívne stávajú dizajnovým a štýlovým doplnkom domácnosti. Na prelome milénia prichádza firma s odvážnou novinkou – odpadkovým košom "Spaceboy" v tvare vesmírnej rakety. Spaceboy je uvedený spolu s úspešnou počítačovou hrou "Kapitán Wesco".

Koše Wesco v americkom dizajne vyrobené s nemeckou dôkladnosťou sú skvelou alternatívou ku košu plastovému. Kôš od firmy Wesco vydrží celý život, aj keď sa bude používať každý deň. Vďaka tomu je určený nielen milovníkom dizajnu, ale aj ekologickým nadšencom. Kvalitu zaručuje stopäťdesiatročná skúsenosť firmy Wesco v obrábaní a spracovaní ocele.

V súčasnosti taký obľúbený dizajn Wesco produktov vzniká v 60. a 70. rokoch, keď firma vyrába odpadkové koše a chlebníky v čisto funkčnom dizajne inšpirovanom duchom vtedajšej doby. Hoci sú v tejto dobe výrobky dostupné v širšom spektre farieb, ich dizajn sleduje hlavne funkčné aspekty. Postupom času sa klasické a jednoduché tvary stávajú viac a viac populárne. Obľuba retro štýlu je dôkazom toho, že niektoré prvky dizajnu sú skrátka nesmrteľné.

Nemecká značka Wesco sa preslávila predovšetkým unikátnymi odpadkovými košmi. Jej portfólio ale zahrňuje aj mnoho doplnkov a pomocníkov do kuchyne a domácnosti v pestrých aj tlmených farbách, ktoré navzájom krásne ladia.

KÓD: WS38151102

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu