DOPRAVA ZADARMO

Kód: WS17586102
Značka: Wesco
Séria: Wesco - Červená
Farba / rozmery: červená / V 50 l (2x 25 l), 40 cm x 75,5 cm
Materiál: kovová vložka
kvalitný oceľový plech s práškovou farbou
robustný spodný plastový okraj

Popis produktu

Push two pre všetkých, ktorí chcú niečo urobiť pre prírodu. Vďaka rozdelenej vnútornej vložke a dvom otvorom s výkyvnými vekami je kôš Push two ideálny na triedenie odpadu, či už doma alebo na pracovisku.

Koše Wesco v americkom dizajne vyrobené s nemeckou dôkladnosťou sú skvelou alternatívou k plastovému košu. Kôš od firmy Wesco vám vydrží celý život, aj keď ho budete používať každý deň. Vďaka tomu je určený nielen milovníkom dizajnu, ale aj ekologickým nadšencom. Kvalitu zaručuje stopäťdesiatročná skúsenosť firmy Wesco v opracúvaní a spracovaní ocele.

KÓD VÝROBCA: 175861-02

O značke Wesco

Wesco

Spoločnosť Wesco vznikla v roku 1867 na východe Nemecka. Ponúka široký sortiment kvalitných odpadkových košov a dizajnové doplnky do kuchyne či kúpeľne, ktoré sú obľúbené po celom svete. Všetky produkty tejto značky sú vyrobené z prémiových materiálov, do detailov prepracované a majú dlhú životnosť.

Vylepšujeme pre vás Kulinu!

Práve prebiehajú kľúčové zmeny v našom sklade, pre ešte rýchlejšie odbavenie vašich objednávok. Expedícia balíčkov je z tohoto dôvodu do 4.6.2020 pozastavená. Ďakujeme za pochopenie. Tím Kuliny.