Kód: ST1133891
Značka: Staub
Séria: Staub Noir, Gris & Bleu - tmavomodrá
Farba / rozmery: tmavomodrá / Ø 26 cm, V 5,2 l, hmotnosť 5,5 kg
Materiál: liatina Staub
vhodné na indukciu

Popis produktu

Podrobné rozmery:

  • ⌀ 26 cm, šírka s uchami 33 cm
  • výška s pokrievkou a parákom 19 cm, bez pokrievky 12 cm
  • V 5,2 l
  • hmotnosť 5,5 kg

Okrúhly liatinový hrniec je nadčasový pomocník na dusenie, pečenie, polievky a jedlá z jedného hrnca. Varenie čohokoľvek v STAUB smaltovanom liatinovom hrnci alebo "COCOTTE" je veľmi jednoduché.

Staub okrúhly hrniec je v kuchyni nevyhnutnosťou, mal by ho mať každý.

Hrniec s parákom je vhodný na šetrné varenie vo vodnej pare. Napríklad zelenina alebo zemiaky, kura či filet z lososa - všetko bude za okamih hotové a uchová si cenné vitamíny. Tento spôsob varenia je skutočne veľmi zdravý, pretože vitamíny a minerálne látky sa neuvoľňujú do vody. Parák s potravinami jednoducho zaveste nad vriacu vodu v hrnci a zavrite pokrievkou.

Hrniec vytvára spojenie medzi sporákom a vaším stolom, takže môžete servírovať priamo z neho. Vaše jedlo si zachová teplotu a na stole bude vyzerať krásne.

Smaltovaný vnútorný povrch je matne čierny a zaistí, že všetko, čo v ňom uvaríte, bude lahodné a delikátne. Uzavretá cirkulácia a malé výstupky na spodnej strane pokrievky vytvárajúce ideálne podmienky na pomalé varenie a dusenie.

Poprední šéfkuchári milujú liatinový riad Staub pre jeho mimoriadne vlastnosti: dlho drží teplo, zvýrazňuje chuť pokrmu a je prakticky nezničiteľný.

Okrúhly hrniec, tmavomodrá ⌀ 26 cm Staub v skratke:

  • Výstupky na vnútornej strane pokrievky pre "pomaly sa variace" jedlá
  • Jednoduché varenie, perfektné pre začínajúcich aj profesionálnych kuchárov
  • Nádoba zo smaltovaného liateho železa, vysoko trvácna, odolná proti korózii so stálymi farbami, odolná proti odštiepeniu, s vynikajúcou tepelnou vodivosťou
  • Hladké dno vhodné na použitie na všetkých typoch varných zdrojov, vrátane indukcie
  • Výrobok podstúpil všetky možné prísne testy, aby bola zaručená trvalá optimálna funkčnosť a vynikla chuť vašich pokrmov

KÓD VÝROBCA: 113 38 91

O značke Staub

Staub

Francúzska spoločnosť Staub vyrába od roku 1974 uznávaný liatinový riad, ktorý je známy po celom svete. Všetky typické produkty tejto značky sú nepriľnavá a mimoriadne odolné proti teplotným šokom, odreniu aj poškriabaniu. Aj preto sú také populárne medzi michelinskými kuchármi a v súčasnosti sa predávajú vo vyše 50 krajinách sveta.