produkt sa už nepredáva

Organické originálne uhlie 9 kg Premium

skvelá chuť grilovaných pokrmov

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dobré uhlie nasypané do grilu a iskra, ktorá ho zapáli, je začiatkom každého grilovania. Výber vhodného uhlie netreba podceňovať, práve uhlie má vplyv aj na chuť grilovaných jedál.Prémiové uhlie Big Green Egg® je tým najlepším, čo môžete v EGGu zapáliť. Drevené uhlie starostlivo vybrané z dreva hickory a duba. Veľké kusy horia dlho a zostáva po nich minimum zvyškového popola.

  • Originálne organické uhlie BGE
  • Extra veľké kusy
  • Minimum popola
  • Skvelá chuť grilovaného jedla
Big Green Egg je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

S praktickými doplnkami a príslušenstvom vyťažíte zo všetkých ingrediencií to najlepšie.Viac príslušenstva znamená viac možností, resp. viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE maximum sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom, ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pro vás dôležité a potrebné, a potom si rozšírte svoju výbavu špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG390011

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu