produkt sa už nepredáva

Originálny drevený stôl agátový na gril XL

kuchyňa vonku

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Jemne alebo pikantne, šťavnato a celkom určite dobrodružne, tak môže chutiť život s grilom Big Green Egg®.

BGE je originálny keramický sporák vyvinutý v USA už pred 40 rokmi. Niekoľko desaťročí teda robí spoločnosť nielen kulinárskym nadšencom, ale aj michelinským kuchárom po celom svete.Neprekonateľná univerzálnosť, technologická dokonalosť a nekonečné možnosti využitia prekonávajú všetky očakávania konzumentov aj kuchárov. Vyskúšajte klasiku v podobe rebierok, hamburgerov, ale nečakane aj zákusky, pizzu, polievku či chlieb.Celoročná grilovacia sezóna práve začína.

Praktický originálny stôl na gril v okamihu zmení EGG na vonkajšiu kuchyňu. Vonkajší kus nábytku je mimoriadne odolný. Masívne dosky z precízne vysušeného agátového dreva dokážu dlhodobo odolať poveternostným vplyvom. Originálna kresba a zrnitosť dreva vytvára z každého stola jedinečný kus. Strohý, moderný a robustný dizajn bude ladiť s každou záhradou, domom či terasou.Vďaka inštalácii grilu do stola získate nový priestor na varenie, prípravu aj servírovanie. S minimálnou údržbou môže stôl zostať vonku po celý rok.

  • Krásny drevený stôl na vloženie grilu XL
  • Na vonkajšie celoročné použitie
  • Z tvrdého a odolného agátu
  • Nutné doplniť podstavcom BG113238

 

Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to. Praktické doplnky a príslušenstvo vyťažia zo všetkých ingrediencií to najlepší. Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

KÓD: BG118264

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu