produkt sa už nepredáva

Osuška 70 x 140 cm coal grey PRIME

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Osuška do kúpeľne PRIME je jedinečná extra ťažkým bavlneným vláknom, ktoré má skvelú absorpčnú kapacitu, je jemné a vysoko kvalitné. Vysokú kvalitu dokladá aj dlhá životnosť materiálu. Uterák je možné prať na 60 °C. Kúpeľ bude pre vás balzam na duši, dotyk uteráka zase pohladením.

  • Bavlnená osuška s ťažkým a jemným vláknom
  • Vysoká absorpčná kapacita
  • Dlhá životnosť materiálu
  • K dispozícii viac farebných variantov
  • Vhodné prať na 60 °C
  • Odporúčame sušiť v sušičke (na miernu teplotu)
  • Farebne ladí k kúpeľňovým predložkám série PRIME

Séria PRIME obsahuje unikátne potreby do kúpeľne v podobe osušiek, uterákov alebo predložiek. PRIME spája každodennosť, exkluzivitu a luxus. S uterákmi a osuškami PRIME bude vaša kúpeľňa miestom odpočinku a oázou pokoja. Jemné kvalitné bavlnené vlákno dodá vášmu kúpeľu nový rozmer. Vysoká absorpčná kapacita a rýchle schnutie, to sú uteráky a osušky PRIME. Vzory sú zvolené ako jemné alebo hrubšie pruhy. Kúpeľňové predložky PRIME sú jemné a také príjemné pre vaše nohy, že sa budete akoby vznášať nad podlahou. A kúpeľňa vďaka nim získa na útulnosti.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO330175

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu