Kód: ZO330117
Značka: ZONE
Séria: ZONE CLASSIC
Farba / rozmery: tmavomodrá / d 140 cm, š 70 cm
Materiál: 100% bavlna, 600 g/m2
možné pranie v práčke

Popis produktu

Osuška CLASSIC je jedinečnou voľbou pre vašu kúpeľňu. Drobné pruhyvysokou absorpčnou kapacitou. Osuška je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Je držiteľom certifikátu Oeko-Tex®, ktorý zaisťuje minimum škodlivých látok na životné prostredie, prírodu, a teda aj vaše telo. Osušku je možné prať na 60 °C.

  • Bavlnená osuška CLASSIC s prúžkami
  • Jemná a príjemná na dotyk
  • Vysoká absorpčná kapacita
  • Certifikácia Oeko-Tex®
  • Vhodné prať na 60 °C
  • K dispozícii viac farebných variantov a veľkostí
  • Farebne ladí s kúpeľňovými predložkami série CLASSIC

Séria CLASSIC sa zameriava na klasické uteráky, osušky a kúpeľňové predložky, ale v novom vyhotovení. Kvalitná bavlna s ťažkým a jemným vláknom je veľmi príjemná na dotyk, jemná a má vysokú absorpčnú kapacitu. Kúpeľňové predložky pohladia vaše chodidlá a budete sa akoby vznášať nad podlahou. Kúpeľňa pre vás bude oázou pokoja a harmónie vďaka tejto sérii. Všetky produkty v sérii majú certifikáciu Oeko-Tex®, ktorá zaisťuje minimálne množstvo škodlivých látok.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh je v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD VÝROBCA: 330117

O značke ZONE

ZONE

Cieľom dánskej značky Zone je prekonávať klasické predstavy o dizajne a nastolovaní trendov pri zariaďovaní si domácnosti. Charakteristickými znakmi sú škandinávsky minimalizmus, kvalitné materiály a neustála snaha o inovácie. Aj preto spoločnosť spolupracuje s mnohými inšpiratívnymi dizajnérmi.