produkt sa už nepredáva

Osuška 70 x 140 cm petrol green/dusty green CLASSIC

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Osuška CLASSIC je jedinečnou voľbou pre vašu kúpeľňu. Drobné pruhyvysokou absorpčnou kapacitou. Osuška je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Je držiteľom certifikátu Oeko-Tex®, ktorý zaisťuje minimum škodlivých látok na životné prostredie, prírodu, a teda aj vaše telo. Osušku je možné prať na 60 °C.

  • Bavlnená osuška CLASSIC s prúžkami
  • Jemná a príjemná na dotyk
  • Vysoká absorpčná kapacita
  • Certifikácia Oeko-Tex®
  • Vhodné prať na 60 °C
  • Osušky sú tkané z dvoch samostatných farebných priadzí
  • K dispozícii viac farebných variantov a veľkostí

Séria CLASSIC sa zameriava na klasické uteráky, osušky a kúpeľňové predložky, ale v novom vyhotovení. Kvalitná bavlna s ťažkým a jemným vláknom je veľmi príjemná na dotyk, jemná a má vysokú absorpčnú kapacitu. Kúpeľňové predložky pohladia vaše chodidlá a budete sa akoby vznášať nad podlahou. Kúpeľňa pre vás bude oázou pokoja a harmónie vďaka tejto sérii. Všetky produkty v sérii majú certifikáciu Oeko-Tex®, ktorá zaisťuje minimálne množstvo škodlivých látok.

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh je v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD: ZO371106

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu