-20 %

Emile Henry

Oválna zapekacia misa 35,5 x 23 cm žltá

Modern Classics, exkluzívne v Kuline

  • 38,66 € 30,93 €
  • na sklade 2 ks
    ďalšie kusy: nedostupné, vypredané
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: EH859022
Značka: Emile Henry
Séria: Emile Henry Leaves
Farba / rozmery: žltá / vonkajšie 35,5 x 23 cm, vnútorné 30,5 x 22 cm, V 2,8 l
Materiál: keramika HR®
vhodné do mikrovlnnej rúry
vhodné do mrazničky
vhodné do rúry do 250 °C
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Oválna zapekacia misa z krásnej farebnej série Modern Classics je ideálna na pečenie hydiny a zapečených zemiakov, pretože jej tvar umožňuje rovnomerné rozloženie tepla. Rovnako tak ju môžete použiť na prípravu zeleniny, lasagní, rôznych nákypov či dezertov. Prináša eleganciu na prestretý stôl, pri servírovaní tak bude vďaka svojmu klasickému tvaru a farbe jeho ozdobou.

Riad EmileHenry je vďaka technológii High Resistance® odolný proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom môžete pokrm nielen upiecť, ale aj porciovať a servírovať. Všetky nádoby možno používať v mikrovlnnej rúre. Po vybratí z mrazničky môžete riad Emile Henry ihneď vložiť do rúry či mikrovlnnej rúry. Tento riad nie je určený na používanie na priamych zdrojoch žiaru, ako sú plynové alebo elektrické sporáky. Všetok riad Emile Henry je možné umývať v umývačke. Odolá teplotám do 250 °C.

Vedeli ste, že...?

Emile Henry je tradičná francúzska značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitnou burgundskou keramikou. Všetky produkty sú z väčšej časti vyrábané ručne, každý kus je tak originál. Na spodnej strane vyrazené označenie napr. JN3 nie je číslo vášho džbánika alebo formy, ale podpis remeselníka a zároveň prchavá spomienka na okamih, keď výrobok vznikol vo francúzskom Marcigny.

KÓD VÝROBCA: EH859022

O značke Emile Henry

Emile Henry

Emile Henry je tradičná francúzska značka vyrábajúca kvalitnú a originálnu keramiku. Jej produkty sa z oblasti Burgundska postupne rozšírili aj do kuchýň mimo krajinu galského kohúta a sú dnes vnímané jako ideálne spojenie moderných technológií a tradičného prístupu.