Akcia BLACK FRIDAY
-40 %

produkt sa už nepredáva

Panvica na paellu ku grilu L a XL

Stir-Fry

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Priestranná panvicu v stredomorskom štýle môže byť použitá na tradičnú španielsku paellu, ale aj na ďalšie jedlá z jednej panvice, od rizota, karí po cestovinové zmesi alebo zemiaky so zeleninou. Panvica s priestranným dnom je zároveň aj servírovacia, postranné ucha a bezchybný dizajn ozdobia prestretý stôl v exteriéri. Spoločenské varenie, ktorým grilovanie bezpochyby je, si zaslúži tiež spoločenskú konzumáciu a jedlo z veľkej panvice, kde si môže každý hosť nabrať podľa svojho, je skrátka zábava.

  • Priestranná panvica na paellu
  • Vhodné i na opekanie, grilovanie a smaženie
  • Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
  • Vhodné ku grilu L, XL a XXL
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.


KÓD: BG002167

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu