DOPRAVA ZADARMO

ZWILLING

Panvica Ø 20 cm ZWILLING® Prime

5-vrstvový materiál

 • 125,00 €
 • na objednávku, dodanie do 5 týždňov
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZW64068200
Značka: ZWILLING
Séria: ZWILLING Prime
Farba / rozmery: Ø 20 cm
Materiál: matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ 18/10
nepálivé uchá / rukoväti
odolá teplotám do 450 °C
vhodné do rúry
vhodné do umývačky riadu
vhodné na indukciu

Popis produktu

Panvica ZWILLING® Prime v stručnosti:

 • Kvalitná panvica z nehrdzavejúcej ocele z 5-vrstvového materiálu SIGMA Clad
 • Extrémne odolná voči vysokým teplotám (až do 450 °C)
 • Vhodná pre použití v rúre
 • Nepálivá ergonomická rukoväť z leštenej nehrdzavejúcej ocele s otvorom na zavesenie
 • Luxusný, elegantný dizajn, saténovo hladký povrch
 • Zahnutý okraj pre jednoduché a čisté vylievanie
 • Hygienická, neabsorbuje pachy ani farbu potravín
 • Vhodná pro všetky zdroje tepla, vrátane indukcie
 • Možné umývať v umývačke riadu

Panvice série Prime sú vďaka saténovo hladkému povrchu vonkajšej nehrdzavejúcej ocele a špecifickému zakriveniu rukovätí veľmi príťažlivé už na pohľad. Zároveň sa vyznačujú vyváženou ergonómiou, ktorá zaručuje bezpečnú manipuláciu s panvicou. Telá panvíc sú stabilné a odolávajú teplotám až do 450 °C. Je možné ich použiť tiež na zapekanie v rúre.

Vonkajšia i vnútorná vrstva z nehrdzavejúcej ocele je odolná proti poškrabaniu, naviac na nej vďaka matnej úprave neostávajú otlačky prstov. Panvice sú vo vnútri hladké a ľahko sa čistia. Ergonomicky tvarované, nepálivé rukoväte sú opatrené praktickým otvorom pre zavesenie. Panvicu tak budete mať stále po ruke a pritom usporíte miesto v kuchyni.

5-vrstvový materiál SIGMA Clad z nehrdzavejúcej ocele 18/10, trojvrstvového hliníkového jadra a magnetickej nehrdzavejúcej ocele zaručuje rovnomerné a rýchle rozloženie tepla až na samý okraj panvice, ktoré je nevyhnutné pre energeticky úsporné vyprážanie.

Extra silné hliníkové jadro panvice zložené z dvoch vrstiev čistého hliníka a hliníkovej zliatiny zaisťuje vynikajúcu tepelnú vodivosť, teplo akumuluje a dlho udržuje. Potraviny sú vyprážané rovnomerne. Ani na plynovom sporáku sa tak nemusíte báť pripaľovania v mieste najväčšieho žiaru. Kvalitný materiál tiež umožňuje zníženie prívodu energie čoskoro po rozpálení, čím sa šetrí energia a životné prostredie.

Panvice sú k dispozícii v troch rôznych veľkostiach. V závislosti od účelu si tiež môžete vybrať pre dosiahnutie najlepších výsledkov vyprážania medzi dvomi verziami: oceľovú panvicu pre prudké vyprážanie alebo panvicu s nepriľnavou vrstvou pre chúlostivé potraviny či hovädzie mäso s menším obsahom tuku. Panvice bez nepriľnavého povrchu je možné umývať v umývačke riadu.

Riad série Zwilling Prime zaručuje najlepší výsledky v kuchyni. Inšpiruje domácich kuchárov i profesionálov.

KÓD VÝROBCA: 64068-200

O značke ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním.