DOPRAVA ZADARMO

produkt sa už nepredáva

Panvica Ø 20 cm ZWILLING® Prime

5-vrstvový materiál

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Panvica ZWILLING® Prime v stručnosti:

  • Kvalitná panvica z nehrdzavejúcej ocele z 5-vrstvového materiálu SIGMA Clad
  • Extrémne odolná voči vysokým teplotám (až do 450 °C)
  • Vhodná pre použití v rúre
  • Nepálivá ergonomická rukoväť z leštenej nehrdzavejúcej ocele s otvorom na zavesenie
  • Luxusný, elegantný dizajn, saténovo hladký povrch
  • Zahnutý okraj pre jednoduché a čisté vylievanie
  • Hygienická, neabsorbuje pachy ani farbu potravín
  • Vhodná pro všetky zdroje tepla, vrátane indukcie
  • Možné umývať v umývačke riadu

Panvice série Prime sú vďaka saténovo hladkému povrchu vonkajšej nehrdzavejúcej ocele a špecifickému zakriveniu rukovätí veľmi príťažlivé už na pohľad. Zároveň sa vyznačujú vyváženou ergonómiou, ktorá zaručuje bezpečnú manipuláciu s panvicou. Telá panvíc sú stabilné a odolávajú teplotám až do 450 °C. Je možné ich použiť tiež na zapekanie v rúre.

Vonkajšia i vnútorná vrstva z nehrdzavejúcej ocele je odolná proti poškrabaniu, naviac na nej vďaka matnej úprave neostávajú otlačky prstov. Panvice sú vo vnútri hladké a ľahko sa čistia. Ergonomicky tvarované, nepálivé rukoväte sú opatrené praktickým otvorom pre zavesenie. Panvicu tak budete mať stále po ruke a pritom usporíte miesto v kuchyni.

5-vrstvový materiál SIGMA Clad z nehrdzavejúcej ocele 18/10, trojvrstvového hliníkového jadra a magnetickej nehrdzavejúcej ocele zaručuje rovnomerné a rýchle rozloženie tepla až na samý okraj panvice, ktoré je nevyhnutné pre energeticky úsporné vyprážanie.

Extra silné hliníkové jadro panvice zložené z dvoch vrstiev čistého hliníka a hliníkovej zliatiny zaisťuje vynikajúcu tepelnú vodivosť, teplo akumuluje a dlho udržuje. Potraviny sú vyprážané rovnomerne. Ani na plynovom sporáku sa tak nemusíte báť pripaľovania v mieste najväčšieho žiaru. Kvalitný materiál tiež umožňuje zníženie prívodu energie čoskoro po rozpálení, čím sa šetrí energia a životné prostredie.

Panvice sú k dispozícii v troch rôznych veľkostiach. V závislosti od účelu si tiež môžete vybrať pre dosiahnutie najlepších výsledkov vyprážania medzi dvomi verziami: oceľovú panvicu pre prudké vyprážanie alebo panvicu s nepriľnavou vrstvou pre chúlostivé potraviny či hovädzie mäso s menším obsahom tuku. Panvice bez nepriľnavého povrchu je možné umývať v umývačke riadu.

Riad série Zwilling Prime zaručuje najlepší výsledky v kuchyni. Inšpiruje domácich kuchárov i profesionálov.

KÓD: ZW64068200

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu