ZWILLING

Panvica Ø 24 cm s nepriľnavým povrchom ZWILLING® Sol

3-vrstvový materiál, s keramickým povrchom

 • 109,00 €
 • na sklade 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZW40189241
Značka: ZWILLING
Séria: ZWILLING Sol
Farba / rozmery: Ø 24 cm
Materiál: matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ 18/10
nepálivé uchá / rukoväti
nepriľnavý povrch Thermolon™ Granite
odolá teplotám do 450 °C
vhodné do rúry
vhodné na indukciu

Popis produktu

Panvica ZWILLING® Sol v stručnosti:

 • Kvalitná panvica z 3-vrstvového materiálu SIGMA Clad
 • Nepriľnavá vrstva na keramickej báze Thermolon Granit bez PTFE a PFOA
 • Energeticky úsporné a zdravé vyprážanie s malým množstvom tuku či bez neho
 • Extrémne odolná voči vysokým teplotám (až do 450 °C)
 • Šetrná k prírode - pri výrobe vzniká až o 60 % menej oxidu uhličitého
 • Ergonomická nitovaná rukoväť v tvare písmena „V“ pre pohodlnú manipuláciu
 • Otvor na zavesenie panvice
 • Možno použiť aj v rúre
 • Elegantný vzhľad, saténovo hladký povrch
 • Vhodná pre všetky zdroje tepla vrátane indukcie
 • Panvice s nepriľnavým povrchom nie sú vhodné do umývačky riadu!

Nemecká spoločnosť ZWILLING J. A. Henckels má výborný recept na dokonalý riad - miesi totiž vrchovatú lyžicu remesla, pridáva trochu štýlu a maličko technológie. Vznikajú tak elegantné a nekompromisne praktické panvice vhodné do každej domácnosti. Moderný dizajn tiež robí z panvíc série ZWILLING® Sol predmet, ktorý skutočne upúta v každej kuchyni.

Panvice sú vyrobené z kvalitného 3-vrstvového materiálu SIGMA Clad, ktorý zaručuje rýchle a úplne rovnomerné rozloženie tepla až k okrajom stien. Extra silné hliníkové jadro je obalené ušľachtilou nehrdzavejúcou oceľou 18/10 s keramickou nepriľnavou vrstvou, z vonkajšej strany potom vrstvou z magnetickej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele 18/0, ktorá zaisťuje možnosť použitia na indukčnej platničke.

Krátka doba ohrevu panvice a kvalitný materiál kumulujúci teplo zaručuje energeticky úsporné a zdravé vyprážanie s malým množstvom tuku či bez neho. Rýchla tepelná príprava potravín zároveň zamedzuje strate vitamínov. Panvice je tiež možné použiť na zapekanie v rúre.

Pri vyprážaní nielen chúlostivých potravín je potom neoceniteľný kvalitný nepriľnavý povrch. Pre tieto panvice bola použitá nepriľnavá keramická vrstva Thermolon Granite, ktorá je odolná proti poškrabaniu, trvanlivá a zdravotne nezávadná. Je vyrobená bez PTFE a PFOA, ani pri teplotách nad 250 °C sa teda nemusíte báť úniku zdraviu škodlivých výparov. Panvice sú odolné dokonca až do 450 °C. Naviac v porovnaní s výrobou iných nepriľnavých povrchov je ich výroba tiež ekologickejšia, vzniká pri nej až o 60 % menej oxidu uhličitého.

Ergonomicky tvarovaná nitovaná rukoväť z nehrdzavejúcej ocele v tvare písmena „V“ zaisťuje jednoduchú a bezpečnú manipuláciu, je veľmi príjemná na uchopenie. Zostáva počas použitia chladná. Vďaka otvoru na konci rukoväti môžete panvice navyše tiež jednoducho zavesiť. Budú tak vždy na dosah ruky. Panvice sú k dispozícii v štyroch rôznych veľkostiach. Odporúčame ručné mytie, panvice nie sú vhodné do umývačky riadu.

KÓD VÝROBCA: 40189-241

O značke ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním.