produkt sa už nepredáva

Perforovaný rošt okrúhly ku grilom L, XL a XXL

na úpravu menších surovín

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Rošt z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele v tej najvyššej kvalite je súčasťou štandardnej výbavy grilov Big Green Egg®.Ďalšie extra rošty môžu otvoriť ďalšie možnosti. Perforovaný rošt s porcelánovým smaltom je nepriľnavý a hladký a môžete na ňom pripraviť delikátne suroviny alebo menšie nakrájané kúsky ako nakrájané huby, zeleninu, kôrovce alebo rybie filety. Bez rizika, že by vám jedlo padalo dolu, tak pripravíte jedlá, ktoré prinesú do vášho grilovacieho menu svieži vietor hodný šéfkuchárov. Ak sa chcete naozaj pustiť do niečoho výnimočného, môžete na tomto rošte pripraviť aj pokrmy z trendovej severskej kuchyne, napríklad údením na lôžku zo sena.

  • Prídavný rošt s porcelánovým smaltom
  • Jednoducho postavíte na štandardný rošt z nehrdzavejúcej ocele
  • Nové možnosti grilovania
  • K dispozícii ako okrúhle alebo polkruhové varianty
  • Použiteľný s grilmi L, XL a XXL
Big Green Egg je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG201287

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu