produkt sa už nepredáva

Pizza/kameň na pečenie ku grilu L

chrumkavé cesto

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Pizza/kameň na pečenie patrí medzi najobľúbenejšie Big Green Egg® príslušenstvo. Umožní vytvoriť pri pečení rovnakú chrumkavosť ako pekárska pec. Na kameni upečiete pizzu ako z talianskej pizzérie, chlieb ako od pekára a koláč ako od babičky.K dispozícii je okrúhla aj polovičná verzia pokrývajúca len polovičku roštu grilu, pre prípad, že chcete jeho druhú časť súbežne využiť na grilovanie nejakej klasiky z mäsa.

  • Pizza kameň umožní vytvoriť extra chrumkavú kôrku
  • Využitie aj na uchovávanie hotových grilovaných jedál v teple
  • Je možné použiť aj na iné pokrmy, napr. chlieb, koláče...
  • Okrúhla verzia je k dispozícii v 3 veľkostiach M, L, XL
  • Polovičná verzia je k dispozícii v 2 veľkostiach L, XL
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.


KÓD: BG401014

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu