produkt sa už nepredáva

Pizza lopata drevená

jednoduchá manipulácia na gril

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Pizza lopata je náčinie profesionálnych talianskych pekárov. Gril Big Green Egg® je možné pomocou pizza príslušenstva zmeniť na keramickú pekársku pec. A práve lopata je základ, pretože manipulácia s tenkým cestom vyžaduje nielen šikovnosť, ale aj autentické náčinie. Široká čepeľ lopaty so skosenými hranami umožní výborný sklz surového aj upečeného cesta.

  • Pizza lopata na gril/aj na domáce pečenie v rúre
  • Možno použiť aj na iné pokrmy, napr. chlieb, koláče...
  • Pohodlná dlhšia rukoväť umožní maximálnu bezpečnosť
  • Široká čepeľ a skosené okraje
  • Vyrobená z tvrdého a odolného dreva

Dôležité upozornenie:

  • Pri manipulácii s ťažším náčiním používajte vždy obidve ruky
  • Nepoužívajte lopatu na pečenie v grile, slúži iba na prenos cesta alebo hotových výrobkov na gril a z grilu
  • Po použití očistite lopatu ručne jemným tekutým čistiacim prostriedkom a vodou a osušte. Nenamáčajte dlho vo vode a vyvarujte sa používania abrazívnych pieskov a agresívnych čistiacich prostriedkov
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.


KÓD: BG114198

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu