produkt sa už nepredáva

Pizza stojan ConvEGGtor® ku grilu XXL

zmení váš gril na pec

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Viac príslušenstva znamená viac možností, prípadne viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE to najlepšie sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pre vás najdôležitejšie a potom rozšírte svoju výbavu ďalšími špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Keramický ConvEGGtor® je unikátny tepelný štít, ktorý chráni potraviny pred priamym žiarením. Vďaka nemu zmeníte gril BGE na pec BGE a nemal by teda chýbať tam, kde sa s obľubou grilujú delikátne suroviny, ani tam, kde sa s obľubou pečie. ConvEGGtor® je skvelým doplnkom liatinového kotlíka na pomalé varenie pri nízkych teplotách. S plochým pizza kameňom zase poskytne profesionálne podmienky na pečenie chleba a pizze s tou najchrumkavejšou kôrkou.

  • Keramický tepelný štít na ochranu pred priamym žiarením
  • Nenahraditeľný pomocník pri pečení na grile
  • Zmení gril na pec
  • K dispozícii v 7 veľkostiach pre všetky modely
Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.


KÓD: BG114419

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu