ZONE

Podložka pod horúce nádoby nude DAISY

  • 9,40 €
  • na sklade 5 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZO371039
Značka: ZONE
Dizajnér: Tilde Nygaard / Hugo Dines Schmidt / Morten Lauritzen - VE2
Farba / rozmery: telová / Ø 15,8 cm, v 0,9 cm
Materiál: silikón
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Podložka pod horúce nádoby DAISY je nadčasová, vysoko odolná a dizajnom nadmieru ohromujúca. Tvar kvetiny v moderných aj romantických odtieňoch ozvláštni váš stôl a okrem svojej funkcie sa tak stanú aj očarujúcou dekoráciou Podložka vyrobená z vysoko kvalitného silikónu, ktorý je odolný až do 250 °C. Dobre sa čistí a je možné ju umývať aj v umývačke riadu. Popusťte uzdu svojej kreativite aj počas stolovania!

  • Vysoko odolná podložka z kvalitného silikónu
  • Vhodná pod horúce aj studené nádoby, taniere, hrnčeky, hrnce alebo misky
  • Odolnosť až do 250 °C
  • Unikátny minimalistický dánsky dizajn VE2
  • Kreatívny a štýlový spôsob stolovania

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD VÝROBCA: 371039

O značke ZONE

ZONE

Cieľom dánskej značky Zone je prekonávať klasické predstavy o dizajne a nastolovaní trendov pri zariaďovaní si domácnosti. Charakteristickými znakmi sú škandinávsky minimalizmus, kvalitné materiály a neustála snaha o inovácie. Aj preto spoločnosť spolupracuje s mnohými inšpiratívnymi dizajnérmi.