produkt sa už nepredáva

Podstavec do stola ku grilu XL

na vloženie grilu do nábytku

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Kovový podstavec ku grilu zaistí plynulú cirkuláciu vzduchu pod EGGom. Ide teda o nenahraditeľný doplnok v prípade, že sa chystáte gril umiestniť do stola. Podstavec je možné používať aj na vloženie grilu do kuchyne vonku alebo kuchynského ostrovčeka.

  • Kovový podstavec na zaistenie cirkulácie vzduchu pod grilom
  • Vhodné na vloženie grilu do stola alebo kuchyne
  • Nikdy neumiestňujte gril priamo na drevený povrch, vždy je nutná inštalovalácia s kovovým podstavcom
  • Tento nízky podstavec nie je možné použiť k voľne stojacim grilom, slúži iba ako diel na vloženie!
  • Pri vložení grilu do dreveného nábytku je odporúčané pravidelne kontrolovať priestor pod grilom
  • K dispozícii 4 veľkosti ku grilom M, L, XL, XXL

Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

S praktickými doplnkami a príslušenstvom vyťažíte zo všetkých ingrediencií to najlepšie.Viac príslušenstva znamená viac možností, resp. viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE maximum sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom, ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pro vás dôležité a potrebné, a potom si rozšírte svoju výbavu špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG113238

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu