Riedel

Pohár Cabernet, Merlot O-Riedel

2 kusy v balení

  • 28,01 €
  • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: RD04140
Značka: Riedel
Séria: Riedel O
Farba / rozmery: v 12,1 cm, V 600 ccm
Materiál: krištáľ
strojová výroba
vhodné do umývačky riadu

Popis produktu

Maximilian Riedel (11. generácia) predstavuje svoju prvú sériu pohárov – sériu „O“. Znalci produktov Riedel prekvapene zistia, že tejto novej sérii pohárov niečo chýba – nemajú totiž stopku a podstavec.

Čo je teda „O“? O-Riedel je nový, inovatívny pohár na víno. Skrátka a jednoducho: „O“ je ideálny pohár na každý deň, na každý nápoj a na každú príležitosť. Je zábavný, dobre padne do ruky, vypadá moderne a funguje!

Tvary čiaš sú identické s tými, ktoré sa už nespočetnekrát osvedčili v sérii Riedel Vinum. Maximilian Riedel sériou „O“ navrhol niečo úplne nové bez toho, aby stratil svoje „korene“: „Pôžitok z vína stojí pri pohároch Riedel jednoznačne na prvom mieste, zvláštnosťou tejto série je však to, že sa dokonale hodí aj na všetky ostatné nápoje.“

Pred 30 rokmi obrátil Claus Riedel (9. generácia) svet pohárov naruby, keď postavil funkčnosť pohára nad jeho dizajn. Podľa jeho vnuka Maximiliana Riedela (11. generácia) teraz prišiel čas ponúknuť produkt na každodennú potrebu. Pohár, ktorý možno používať bez akýchkoľvek obmedzení. Vojde sa do každej umývačky riadu, minibaru alebo miniatúrnej kuchyne, ale aj do koša na piknik. Už žiadne zlomené stopky!

„O“ nemôže a ani nechce nahradiť existujúce série pohárov Riedel. „O“ je skôr vydareným doplnkom pre každého, kto sa rád poteší z tvarovo krásneho, nekomplikovaného a fungujúceho dizajnu!

„O“ ponúkame ako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Rizling / Sauvignon.

Poháre Cabernet, Merlot O-Riedel odporúčame na:

  • Bordeaux, Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Domina
  • Fransac, Graves rouge, Listrac, Margaux, Médoc, Merlot
  • Moulis, Pauillac, Pomerol, Ribera di Soave, Rioja
  • St. Emilion, St. Estephe, St. Julien, Zweigeltrebe

KÓD VÝROBCA: 0414/0

O značke Riedel

Riedel

Nápojové sklo nemeckej značky Riedel v sebe spája vyše 250 rokov tradícií s modernými technológiami a inováciami. Značka si vybudovala vo svete profesionálnych somelierov aj zapálených milovníkov vína meno vďaka pohárom, ktoré sú špecificky tvarované podľa jednotlivých odrôd vína. Produkty zo sklární Riedel sú zárukou prvotriednej kvality, nadštandardnej funkčnosti a vybraného dizajnu.