ZONE

Pohárik na zubné kefky white SOLO

  • 12,20 €
  • na sklade 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: ZO330238
Značka: ZONE
Farba / rozmery: biela / Ø 6 cm, v 12,2 cm
Materiál: porcelán

Popis produktu

Pohár na zubné kefky SOLO je jedinečnou voľbou pre vašu kúpeľňu alebo toaletu. Jednoduchá farba, čisté línie, dokonalý minimalistický dizajn a precízne spracovanie, to robí z pohára na zubné kefky naozaj unikátny doplnok. Kvalitný a odolný porcelán je jemný na dotyk a jeho údržba je jednoduchá.

  • Pohár na zubné kefky z odolného porcelánu jemného na dotyk
  • Krása v jednoduchých farbách a presných líniách
  • Odolnosť proti vlhkosti
  • Ľahko umývateľný povrch
  • Unikátny dizajn

Dánska spoločnosť ZONE sa vracia na trh v oveľa lepšej forme ako predtým. Jej „DNA“ prešla za posledných 12 mesiacov úplnou revitalizáciou. Dizajnovo do detailov premyslené produkty kráčajú ruka v ruke s životným štýlom a potrebami dnešného spotrebiteľa. Produkty, pod ktorými sú podpísaní mladí nadaní dizajnéri, už získali rad ocenení v domácom aj medzinárodnom prostredí, ako napríklad najinovatívnejší produkt na medzinárodnom veľtrhu Maison & Objet v Paríži, Formland News Audience Award na veľtrhu Designland a v neposlednom rade prestížne ocenenie Red Dot Award – najväčšia dizajnová súťaž na svete. Spoločnosť ZONE nemá strach z inovácií a je právom veľmi ambiciózna. Všetky produkty majú nadčasový vzhľad a svojimi materiálmi, farbou aj vzhľadom sa zaradili k svetovej špičke. Produkty sú nielen dizajnovo dotiahnuté k dokonalosti, ale sú aj praktické, plne funkčné, jednoduché a vaša domácnosť sa tak stane vzdušnejším a modernejším priestorom na bývanie.

KÓD VÝROBCA: 330238

O značke ZONE

ZONE

Cieľom dánskej značky Zone je prekonávať klasické predstavy o dizajne a nastolovaní trendov pri zariaďovaní si domácnosti. Charakteristickými znakmi sú škandinávsky minimalizmus, kvalitné materiály a neustála snaha o inovácie. Aj preto spoločnosť spolupracuje s mnohými inšpiratívnymi dizajnérmi.