produkt sa už nepredáva

Pojazdný stojan ku grilu S Nest

na jednoduchý presun grilu

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Kovový pojazdný stojan vám pomôže umiestniť gril Big Green Egg® do ideálnej výšky na používanie. Konštrukcia s kolieskami je praktická v prípade, že chcete s grilom flexibilne manipulovať. Grilovanie je spoločenská záležitosť a vďaka mobilite tak môžete byť bližšie k svojim hosťom.

  • Kovový podstavec s kolieskami na jednoduchý presun grilu a pohodlné používanie
  • 4 kolieska, 2 z nich s brzdou
  • Vyrobené z pozinkovanej ocele (čierna farba)
  • K dispozícii 5 veľkostí ku grilom S, M, L, XL, XXL
  • Model XXL je nutné doplniť ťahačom na manipuláciu, BG114730

Big Green Egg® je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

S praktickými doplnkami a príslušenstvom vyťažíte zo všetkých ingrediencií to najlepšie.Viac príslušenstva znamená viac možností, resp. viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE maximum sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom, ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pro vás dôležité a potrebné, a potom si rozšírte svoju výbavu špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG301062

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu