produkt sa už nepredáva

Poťah Premium na gril Mini v nosiči EGG

s odvetrávaním

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Hoci môžete gril BGE celoročne nechať odolávať poveternostným vplyvom, je lepšie váš obľúbený gril ochrániť. Vybrať si môžete z viacerých variant ventilovaných poťahov, ušitých na mieru samostatným grilom, EGGom na stojane alebo vstavaným do stola. Kvalitné odolné poťahy sú zdobené výšivkou s logom.

  • Odolný poťah na ochranu najmä nekeramických častí grilu
  • 100% vodoodolné
  • Odvetrávané
  • Chráni pred vyblednutím
  • Z vysokozáťažového materiálu
  • K dispozícii vo všetkých veľkostiach a strihoch na mieru každému grilu
Big Green Egg je vďaka svojmu unikátnemu dizajnu dobre identifikovateľný. V záhrade, kde zelené vajce zbadáte, sa s istotou griluje celý rok. Japonská tradičná hlinená pec kamado sa stala zrejmou inšpiráciou, výrobné moderné technológie a moderné materiály zase podmienkou toho, že mohlo vzniknúť niečo tak unikátne. Keramika v tej najvyššej kvalite vyvinutá technológiami NASA môže vďaka svojim neprekonateľným izolačným vlastnostiam prinášať hviezdne chuťové zážitky. V grile môžete zakúriť až 100.000-krát bez akejkoľvek straty kvality. Doživotná záruka na keramický materiál vás presvedčí, že investícia do produktu s dlhou tradíciou a skvelou povesťou, stojí za to.

S praktickými doplnkami a príslušenstvom vyťažíte zo všetkých ingrediencií to najlepšie.Viac príslušenstva znamená viac možností, resp. viac zábavy a gastronomických zážitkov. Dostať z grilu BGE maximum sa stane nepretržitou výzvou. Spoľahlivým spôsobom, ako dosiahnuť gurmánsky vrchol je vhodný výber príslušenstva, voľba ktorého je čisto vo vašej réžii. Začnite s tým, čo je pro vás dôležité a potrebné, a potom si rozšírte svoju výbavu špeciálmi, ktorými oslníte ako nefalšovaný EGGmaster.

Možno sa zdá, že na EGGu už nie je čo vylepšovať. Tím vývojárov a expertov značky neusína na vavrínoch a neúnavne pracuje na ďalších inováciách.

KÓD: BG116949

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu