produkt sa už nepredáva

Príbor Alteo: dezertná vidlička

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dezertná vidlička Alteo krásne doplní vaše príbory z tejto kolekcie aj počas záverečného chodu – sladké bodky v podobe nadýchaného piškótového koláča s jahodovým krémom či čokoládového suflé so šľahačkou.

Dezertná vidlička (resp. vidlička na koláč) sa používa na najrôznejšie druhy koláčov a tort, ale je vhodná, ako už jej meno napovedá, na celý rad ďalších dezertov. Využijete ju rovnako na slané predkrmy, drobné pochutiny a všemožné dobroty, od mini rolád z lososa po syrové jednohubky. Zvyčajne má tri hroty slúžiace na odkrojenie a následné nabratie pokrmu. Predná časť dezertnej vidličky je menšia a užšia, ako je to pri bežnej vidličke.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná dezertná vidlička.

Príbory Alteo z matnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® sú charakteristické čistými kontúrami a triezvym funkčným dizajnom. Oblý tvar dlhých a štíhlych rukovätí sa pohodlne drží. Kované čepele nožov zaručujú dlhotrvajúcu ostrosť. Príbory sú určené na každodenné použitie, je možné umývanie v umývačke riadu.

Vysoko kvalitná ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ Cromargan® obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Navyše sa dobre čistí.

KÓD: WM1178646030

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu