produkt sa už nepredáva

Príbor Alteo: lyžička na espresso

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Jednoducho tvarovanú lyžičku na espresso Alteo využijete pri podávaní čerstvo pripraveného espressa na niekoľko spôsobov. Klasické espresso s objemom 30 ml, intenzívne maličké ristretto, povzbudzujúce doppio či odľahčené macchiato s vrstvičkou mliečnej peny. Ktoré je to vaše?

Lyžička na espresso, známa tiež ako mocca lyžička, je navrhnutá špeciálne pre podšálku k malému hrnčeku na známu taliansku kávu. Je teda menšia a drobnejšia ako bežná lyžička na kávu/čaj. Používa sa na espresso, kde ju využijete na miešanie cukru a mlieka či vychutnanie zamatovej peny. Rovnako tak ju môžete použiť aj pri podávaní čaju a iných nápojov v malých šálkach, uplatnenie nájde aj pri podávaní mini-dezertov typu panna cotta v drobných mištičkách.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná lyžička na espresso.

Príbory Alteo z matnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® sú charakteristické čistými kontúrami a triezvym funkčným dizajnom. Oblý tvar dlhých a štíhlych rukovätí sa pohodlne drží. Kované čepele nožov zaručujú dlhotrvajúcu ostrosť. Príbory sú určené na každodenné použitie, je možné umývanie v umývačke riadu.

Vysoko kvalitná ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ Cromargan® obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Navyše sa dobre čistí.

KÓD: WM1178099990

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu