produkt sa už nepredáva

Príbor Alteo: lyžička na espresso

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Jednoducho tvarovanú lyžičku na espresso Alteo využijete pri podávaní čerstvo pripraveného espressa na niekoľko spôsobov. Klasické espresso s objemom 30 ml, intenzívne maličké ristretto, povzbudzujúce doppio či odľahčené macchiato s vrstvičkou mliečnej peny. Ktoré je to vaše?

Lyžička na espresso, známa tiež ako mocca lyžička, je navrhnutá špeciálne pre podšálku k malému hrnčeku na známu taliansku kávu. Je teda menšia a drobnejšia ako bežná lyžička na kávu/čaj. Používa sa na espresso, kde ju využijete na miešanie cukru a mlieka či vychutnanie zamatovej peny. Rovnako tak ju môžete použiť aj pri podávaní čaju a iných nápojov v malých šálkach, uplatnenie nájde aj pri podávaní mini-dezertov typu panna cotta v drobných mištičkách.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná lyžička na espresso.

Príbory Alteo z matnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® sú charakteristické čistými kontúrami a triezvym funkčným dizajnom. Oblý tvar dlhých a štíhlych rukovätí sa pohodlne drží. Kované čepele nožov zaručujú dlhotrvajúcu ostrosť. Príbory sú určené na každodenné použitie, je možné umývanie v umývačke riadu.

Vysoko kvalitná ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ Cromargan® obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Navyše sa dobre čistí.

KÓD: WM1178099990

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu

Vylepšujeme pre vás Kulinu!

Práve prebiehajú kľúčové zmeny v našom sklade, pre ešte rýchlejšie odbavenie vašich objednávok. Expedícia balíčkov je z tohoto dôvodu do 4.6.2020 pozastavená. Ďakujeme za pochopenie. Tím Kuliny.