produkt sa už nepredáva

Príbor Alteo: lyžička na kávu/čaj

Zavolejte nám na +421 944 836 652 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Elegantnú lyžičku na kávu/čaj Alteo využijete pri podávaní teplých a horúcich nápojov, primárne kávy a čaju. Môžete ju použiť aj na iné teplé nápoje, ako je napríklad kakao, horúca čokoláda alebo varené víno. Lyžička na kávu/čaj je vhodná aj na dezerty – napr. puding a podobne, pochutnáte si s ňou aj na zdravej desiate v podobe jogurtu alebo tvarohového krému.

Hlava lyžičky na kávu je oproti bežnej lyžici pomerne menšia a používa sa na zamiešanie a naberanie nápoja. Vzhľadom na svoju veľkosť je určená k šálkam a hrnčekom, respektíve miskám.

Ku každej kolekcii príborov WMF je v ponuke dizajnovo zhodná lyžička na kávu/čaj.

Príbory Alteo z matnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® sú charakteristické čistými kontúrami a triezvym funkčným dizajnom. Oblý tvar dlhých a štíhlych rukovätí sa pohodlne drží. Kované čepele nožov zaručujú dlhotrvajúcu ostrosť. Príbory sú určené na každodenné použitie, je možné umývanie v umývačke riadu.

Vysoko kvalitná ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ Cromargan® obsahuje 72 % ocele, 18 % chrómu a 10 % niklu. Ide o materiál trvanlivý, nehrdzavejúci, odolný proti potravinovým kyselinám. Navyše sa dobre čistí.

KÓD: WM1178076030

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu